Taniec Nowoczesny

14 dni temu

Z końcem kwietnia zakończyliśmy nasz roczny plan pracy dotyczący zapoznania dzieci z różnymi formami tanecznymi. Z dużym zainteresowaniem przedszkolaki zapoznawali się ze stylami tanecznymi Tańca Nowoczesnego  i próbowali własnych sił w wybranych przez swoje panie tańcach. Podczas przedszkolnego talent show "Mam talent" każda grupa zaprezentowała swój taniec, a w przerwach pomiędzy występami mogliśmy podziwiać taneczne umiejętności naszych absolwentek: Nadii Orzechowskiej, Leny Majewskiej, Krysi Żukowskiej i Zosi Socha. Bardzo się cieszymy, że nasze absolwentki dalej się rozwijają i spełniają swoje taneczne marzenia, a my możemy je podziwiać, życząc dalszych sukcesów w turniejach i konkurasach tanecznych.